Epadló Tahiti Oak 1150 lépcsőelem
Burkolat vastagsága 8 mm |
|
Felhasználási terület W32 - közületi, közepes használat |
|
Kiszerelés 2 db |
|
| Egységár: | 60.792,00 Ft/csomag |
| Cikkszám: | DER11502 |
| Központi raktár: | 11 csomag raktáron |
| Mintatermi raktár: | Elfogyott |
| Külső raktár: | Elfogyott |
| Reviczky raktár: | Elfogyott |
| Csak a készlet erejéig elérhető! | |
| Szállítási díj: | 8.790 Ft |
Dokumentumok
Leírás és Paraméterek
| Lapméret | 1150 x 326 x 60 mm |
| Lap / csomag | 2 db |
| Burkolat hordozó anyaga | HDF |
| Garancia | 20 év |
| Márka | E-PADLÓ |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 1157 mm |
| Csomagolási szélesség | 335 mm |
| Csomagolási magasság | 74 mm |
| Súly | 8.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!