Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 2800 x 48 x 3 mm |
| Anyaga | MDF |
| Márka | AGT |
| Csomagolási egység | szál |
| Csomagolási hosszúság | 2800 mm |
| Csomagolási szélesség | 165 mm |
| Csomagolási magasság | 55 mm |
| Súly | 0.33 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!