ARBITON AMARON WOOD ACOUSTIC SPC/vinyl vízálló padló, Alaskan Oak
Burkolat vastagsága 6.3 mm |
|
Felhasználási terület W42 - ipari, közepes használatra |
|
Kiszerelés 2.076 m2 |
|
| Egységár: | 15.290,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 5905167861349 |
| Gyártó: | Arbiton |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
|
Az Arbiton Alaskan Oak SPC vinyl padló a világos tölgy textúrájával és vízálló felületével ideális választás minden modern otthon számára. Az SPC technológia hosszú élettartamot biztosít, miközben a vízálló padló tökéletesen alkalmazható fürdőszobákban, konyhákban és egyéb nedves helyiségekben. Az egyszerű telepítési folyamat és a kiváló minőség biztosítja, hogy a padló minden helyiségben könnyedén illeszkedjen. |
|
| Szállítási díj: | 13.590 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Lapméret | 1511 x 229 mm |
| Kopóréteg | 0.55 mm |
| Lap / csomag | 6 db |
| Burkolat fózolása | 4MV - minden oldalon micro fózolt |
| Felületi hatás | Natural Pore / autentikus fa dekor hatású |
| Burkolat hordozó anyaga | SPC |
| Vízálló / nedvességálló | vízálló |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Csúszásgátló felület | DS |
| Tűzállósági teljesítmény | Bfl-s1 |
| Klikkrendszer | 5G välinge |
| Lerakási mód | úsztatott |
| Hangtompítás (IS) | 20 dB |
| Garancia | 25 év |
| Márka | ARBITON |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 1530 mm |
| Csomagolási szélesség | 240 mm |
| Csomagolási magasság | 34 mm |
| Raklap mennyiség | 56 csomag |
| Súly | 21.84 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!