HDM AQUA-STEP XL SPC/vinyl vízálló fal- és padlóburkolat, Marble Medium Highgloss
Burkolat vastagsága 4.5 mm |
|
Felhasználási terület otthoni felhasználás |
|
Kiszerelés 2.511 m2 |
|
| Egységár: | 19.032,10 Ft/m2 |
| Cikkszám: | ASXLF4820085 |
| Központi raktár: | Utolsó 6 csomag raktáron |
| Mintatermi raktár: | Elfogyott |
| Külső raktár: | Elfogyott |
| Reviczky raktár: | Elfogyott |
| Csak a készlet erejéig elérhető! | |
| Szállítási díj: | 13.590 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Lapméret | 2605 x 482 mm |
| Kopóréteg | 0.3 mm |
| Lap / csomag | 3 db |
| Burkolat fózolása | fózolatlan |
| Felületi hatás | Mineral / szabálytalan hatású |
| Felület megjelenése | matt felület |
| Burkolat hordozó anyaga | SPC |
| Vízálló / nedvességálló | vízálló |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Klikkrendszer | Click 'N Screw |
| Lerakási mód | ragasztással |
| Garancia | 15 év |
| Márka | AQUA-STEP by HDM |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 2615 mm |
| Csomagolási szélesség | 493 mm |
| Csomagolási magasság | 19 mm |
| Súly | 20.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!