BEFAG Robust Tölgy 3 osztásos szalagparketta, Capri
Burkolat vastagsága 14 mm |
|
Felhasználási terület otthoni felhasználás |
|
Kiszerelés 2.534 m2 |
|
| Egységár: | 11.990,13 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 1611004L3CAP519M00 |
| Gyártó: | BEFAG parkett |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 41.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Lapméret | 2200 x 192 mm |
| Parketta rétegszáma | három rétegű parketta |
| Lap / csomag | 6 db |
| Fafajta | tölgy |
| Burkolat fózolása | fózolatlan |
| Felületkezelés | matt lakkozott |
| Felület megjelenése | csiszolt felület |
| Burkolat hordozó anyaga | fenyő |
| Burkolat felületi osztása | 3 osztásos |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Klikkrendszer | 2G |
| Lerakási mód | úsztatott vagy ragasztással |
| Garancia | 21 év |
| Márka | BEFAG |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 2210 mm |
| Csomagolási szélesség | 200 mm |
| Csomagolási magasság | 90 mm |
| Súly | 20.56 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!