Leírás és Paraméterek
| Anyaga | műanyag |
| Garancia | 1 év |
| Márka | EGGER |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 150 mm |
| Csomagolási szélesség | 100 mm |
| Csomagolási magasság | 20 mm |
| Súly | 0.01 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!