DIAMOND magasfényű fehér szegőléc GP0801
| Cikkszám: | 5905167766675 |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Utolsó 6 szál raktáron |
| Szállítási díj: | 7.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 2420 x 15 x 80 mm |
| Anyaga | MDF |
| Vastagság | 15 mm |
| Márka | ARBITON |
| Csomagolási egység | szál |
| Csomagolási hosszúság | 2420 mm |
| Csomagolási szélesség | 15 mm |
| Csomagolási magasság | 80 mm |
| Súly | 1.65 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!