EGGER CLASSIC 7/31 Woodwork Oak Laminált padló EL2700
Burkolat vastagsága 7 mm |
|||||||||||||||||||||||||||||
Felhasználási terület W31 - közületi, mérsékelt használat |
|||||||||||||||||||||||||||||
Kiszerelés 2.493 m2 |
|||||||||||||||||||||||||||||
| Egységár: | 4.390,00 Ft/m2 | ||||||||||||||||||||||||||||
| Cikkszám: | 595157 | ||||||||||||||||||||||||||||
| Gyártó: | EGGER | ||||||||||||||||||||||||||||
| Központi raktár: | Rendelhető | ||||||||||||||||||||||||||||
| Mintatermi raktár: | Rendelhető | ||||||||||||||||||||||||||||
| Külső raktár: | Rendelhető | ||||||||||||||||||||||||||||
| Reviczky raktár: | 76 csomag raktáron | ||||||||||||||||||||||||||||
Miért szeretik az EGGER Woodwork Oak padlót?Az EGGER CLASSIC 7/31 Woodwork Oak egy olyan laminált padló, amelyet a részletesség és az élethűség tesz különlegessé. A Deepskin felületi hatás — hosszanti, barázdált textúra — olyan mélységet és tapintható valóságosságot ad a deszkának, ami messze meghaladja az átlagos laminált padlók megjelenését. A meleg, természetes tölgyfa tónus könnyen illeszkedik modern, skandináv, ipari és rusztikus enteriőrökbe egyaránt. Ez az EGGER termékcsalád Magyarország egyik legnépszerűbb laminált padlója — nem véletlenül. Az EGGER a világ vezető falapgyártója, és a CLASSIC sorozat pontosan azt nyújtja, amit egy otthonnak szánnak: megbízhatóságot, szépséget és könnyű karbantartást elérhető áron. Műszaki adatok
Hol alkalmazható?A W31-es kopásállósági osztály azt jelenti, hogy ez a padló nem csupán otthoni, hanem mérsékelt közületi terhelést is elbír — irodákba, vendégházakba, kisebb üzlethelyiségekbe egyaránt alkalmas. Otthoni használatnál szinte minden helyiségbe mehet:
Nem ajánlott: nedves helyiségek (fürdőszoba, szauna), tartósan nedves aljzat esetén. Padlófűtés és az EGGER CLASSIC — amit tudni kellSokan kérdezik: laminált padló alá mehet-e padlófűtés? Az EGGER CLASSIC 7/31 igen, kompatibilis — de néhány szabályt be kell tartani a tartós teljesítmény érdekében:
Ha bizonytalan a padlófűtéssel való kompatibilitással kapcsolatban, kollégáink szívesen segítenek a szaktanácsadás keretében. A Clic it! klikkrendszer — lerakás ragasztó nélkülAz EGGER saját fejlesztésű Clic it! rendszere lehetővé teszi, hogy a padlót egyszerűen, ragasztó nélkül, úsztatott módszerrel fektessék le. Ez azt jelenti, hogy:
Szükséges kiegészítőkA tökéletes eredményhez az alábbi kiegészítőket ajánljuk — mindegyik elérhető nálunk raktárról:
|
|||||||||||||||||||||||||||||
| Szállítási díj: | 10.589 Ft | ||||||||||||||||||||||||||||
Leírás és Paraméterek
| Lapméret | 1292 x 193 mm |
| Lap / csomag | 10 db |
| Burkolat fózolása | fózolatlan |
| Felületi hatás | Deepskin / hosszanti barázdált hatású |
| Burkolat hordozó anyaga | HDF |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Tűzállósági teljesítmény | Cfl-s1 |
| Klikkrendszer | Clic it! |
| Lerakási mód | úsztatott |
| Garancia | 15 év |
| Márka | EGGER |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 1310 mm |
| Csomagolási szélesség | 210 mm |
| Csomagolási magasság | 70 mm |
| Raklap mennyiség | 52 csomag |
| Súly | 15.54 kg |