EGGER CLASSIC 8/32 Murom Oak Laminált padló EL2834
Burkolat vastagsága 8 mm |
|
Felhasználási terület W32 - közületi, közepes használat |
|
Kiszerelés 1.994 m2 |
|
| Egységár: | 5.690,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 593696 |
| Gyártó: | EGGER |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | 102 csomag raktáron |
| Szállítási díj: | 10.589 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Készlet program | IGEN |
| Lapméret | 1292 x 193 mm |
| Lap / csomag | 8 db |
| Burkolat fózolása | fózolatlan |
| Felületi hatás | Omnipore / természetes fa hatású |
| Burkolat hordozó anyaga | HDF |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Tűzállósági teljesítmény | Cfl-s1 |
| Klikkrendszer | Clic it! |
| Lerakási mód | úsztatott |
| Garancia | 20 év |
| Márka | EGGER |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 1310 mm |
| Csomagolási szélesség | 210 mm |
| Csomagolási magasság | 70 mm |
| Raklap mennyiség | 60 csomag |
| Súly | 14.54 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!