Egger Herringbone telepítéséhez ütőszerszám
| Cikkszám: | 1849675 |
| Gyártó: | EGGER |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 1.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 150 x 80 x 20 mm |
| Anyaga | műanyag |
| Márka | EGGER |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 150 mm |
| Csomagolási szélesség | 80 mm |
| Csomagolási magasság | 20 mm |
| Súly | 0.40 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!