EGGER Javító szett világos árnyalatú padlókhoz
| Cikkszám: | 736301 |
| Gyártó: | EGGER |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 1.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Márka | EGGER |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 50 mm |
| Csomagolási szélesség | 100 mm |
| Csomagolási magasság | 210 mm |
| Súly | 0.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!