EGGER Laminált padló burkolásához lerakó szett
| Cikkszám: | 1430635 |
| Gyártó: | EGGER |
| Központi raktár: | Utolsó 8 szett raktáron |
| Mintatermi raktár: | Utolsó 6 szett raktáron |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | 16 szett raktáron |
| Szállítási díj: | 1.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Márka | EGGER |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 360 mm |
| Csomagolási szélesség | 70 mm |
| Csomagolási magasság | 90 mm |
| Súly | 0.79 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!