FLOORPAN SUN 8/31 Astana Ceviz Aqua Laminált padló FS027
Burkolat vastagsága 8 mm |
|
Felhasználási terület W31 - közületi, mérsékelt használat |
|
Kiszerelés 2.374 m2 |
|
| Egységár: | 3.991,91 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 5052454 |
| Gyártó: | FLOORPAN |
| Központi raktár: | Elfogyott |
| Mintatermi raktár: | Elfogyott |
| Külső raktár: | Elfogyott |
| Reviczky raktár: | Utolsó 3 csomag raktáron |
| Kizárólag a készlet erejéig elérhető! | |
| Szállítási díj: | 10.589 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Lapméret | 1205 x 197 mm |
| Lap / csomag | 10 db |
| Burkolat fózolása | fózolatlan |
| Burkolat hordozó anyaga | HDF |
| Klikkrendszer | L2C / Unilin |
| Garancia | 15 év |
| Márka | FLOORPAN |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 1215 mm |
| Csomagolási szélesség | 207 mm |
| Csomagolási magasság | 95 mm |
| Súly | 17.36 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!