GEBERIT Duofix fali WC-szerelőelem, 112 cm, Sigma 12 cm-es falsík alatti öblítőtartállyal
| Cikkszám: | GE-111300006 |
| Gyártó: | Geberit |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
|
A csomag tartalma: Vízcsatlakozás R 1/2”, MasterFix és MeplaFix kompatibilis, integrált sarokszeleppel és kézikerékkel |
|
| Szállítási díj: | 2.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 112x50x12 cm |
| Anyaga | fém / műanyag |
| Garancia | 1 év |
| Márka | GEBERIT |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 1130 mm |
| Csomagolási szélesség | 510 mm |
| Csomagolási magasság | 130 mm |
| Súly | 20.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!