LUNART Daddy egymedencés gránit modul mosogató, Golden Black
| Cikkszám: | 5999861632589 |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
|
|
|
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
Leírás
LUNART Daddy – A konyhád új élete
A mosogatás nem lehet megterhelő, a kényelem elengedhetetlen! A LUNART Daddy egymedencés gránit mosogató pontosan ezt adja. A pultra ültethető mosogatók (másnéven ráépíthető modul mosogató) kifejezetten népszerűvé váltak az elmúlt időszakban. Ez leginkább a minimalista és modern megjelenésnek köszönhető. A megfelelő magasságra beállított mosogató sokkal kényelmesebb is a hagyományos társainál. Beszereléséhez méretre készült mosogatószekrény vagy épített pult szükséges. Elegáns, modern vonalaival és időtálló szépségével feldobja konyhádat, a szögletes forma modern vonalvezetést kölcsönöz.
Tartós szépség a konyhádban
A gránit erejének köszönhetően a Daddy mosogató mindig tökéletes állapotban lesz:
- Ütésálló: Egy leejtett edény vagy tányér nem hagy nyomot rajta.
- Karcolásálló: A mindennapi használat során is megőrzi hibátlan megjelenését.
- Hőálló: Nem jelent problémát a forró edények vagy serpenyők elhelyezése.
- Vegyszerálló: Ellenáll a háztartási tisztítószerek hatásainak.
6 stílusos szín:
A mosogató hat színben érhető el, így könnyedén kiválaszthatod azt az árnyalatot, amely harmonizál a konyhabútoroddal és egyedi hangulatot teremt a konyhádban: brocade, beige, light grey, midnight black, white és golden black színek.
Antibakteriális felület – A család egészségéért
A mosogató antibakteriális bevonata biztosítja a higiénikus környezetet, minimalizálva a baktériumok és kórokozók elszaporodását. Ezáltal nemcsak szép, hanem biztonságos is a használata.
10 év garancia – minőség, amiben megbízhatsz
A LUNART Daddy a kiváló minőségű gránitnak köszönhetően évekig hű társad lesz. tervezésekor a hosszú távú elégedettséged volt a cél. A 10 év garancia biztosíték arra, hogy a termék minőségére bármikor számíthatsz.
Hogyan tisztítsd?
A megszokott rutinoddal és tisztítószerekkel ápold, nem igényel különleges karbantartási feladatot, mivel ez egy extrém ellenálló, gránit mosogató. Ha viszont gyorsítanád a tisztítás műveletét, akkor szerezd be hozzá a LUNART PURE HOME Gránit felülettisztítót. A könnyű tisztíthatóságnak köszönhetően pedig több időd marad a fontosabb dolgokra.
Milyen kiegészítők illenek hozzá?
A mosogatóhoz illő kiegészítő termékeket megtalálod a kapcsolódó termékek között, vagy bökj/kattints az alábbi hivatkozásokra:
Csaplyuk fúrása
A mosogatón nincs előre fúrt csaplyuk. Ha saját magad szeretnéd kifúrni, akkor a 35 mm-es gyémántfúrót javasoljuk használni.
Ha viszont biztosra akarsz menni, akkor a kapcsolódó termékek közt keresd a Gránit mosogató lyukfúrás szolgáltatásunkat és mi kifúrjuk neked szakszerűen előre. Így a mosogatót szakszerűen kifúrt csaplyukkal fogod megkapni.
Pontos méretek a beépítéshez
A mosogató pontos méreteit megtalálod a fentebb a képek közt, kattints rá és látni fogod nagyban is! Továbbá kattints a 'Termék tulajdonságaira és ott megtalálod a csomagolás méretét is. Ez fontos lehet a pakolásnál, ha személyesen veszed át a terméket.
Megnéznéd élőben?
Várunk szeretettel budapesti bemutatótermünkben, ahol megnézheted, megtapogathatod, körbejárhatod és szakértő kollégáink segítenek neked a választásban.
Miért válaszd?
A LUNART Daddy gránit mosogatóval a konyhai teendők is könnyeddé válnak. A tökéletes magasságnak és a praktikus kialakításnak köszönhetően kényelmesen dolgozhatsz, miközben a konyhád egy igazán stílusos tér lesz.
Termék tulajdonságok
| Teljes méret | 595 x 630 x 210 mm |
| Medence mélység besorolás | 200 mm felett |
| Anyaga | öntött gránit |
| Rögzítési mód | pultra ültethető (modul) |
| Forma szerinti besorolás | szögletes |
| Nyílás a csaptelephez | nincs csaptelep nyílás |
| Mosogató tájolása | nem kell tájolni |
| Mosogató típusa | egymedencés mosogatók |
| Lefolyó kialakítása | 3,5" kerek |
| Túlfolyó | túlfolyóval |
| Felület megjelenése | selyemfényű felület |
| Garancia | 10 év |
| Márka | LUNART |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 825 mm |
| Csomagolási szélesség | 655 mm |
| Csomagolási magasság | 270 mm |
| Súly | 26.80 kg |