HB AQUA TILES SPC/vinyl vízálló fal- és padlóburkolat, Marble Grey ST
Burkolat vastagsága 4 mm |
|
Felhasználási terület W32 - közületi, közepes használat |
|
Kiszerelés 2.23 m2 |
|
| Egységár: | 12.590,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | ACT0104 |
| Gyártó: | HB Composite |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | 117 csomag raktáron |
| Szállítási díj: | 2.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Készlet program | IGEN |
| Lapméret | 610 x 305 mm |
| Kopóréteg | 0.3 mm |
| Lap / csomag | 12 db |
| Burkolat fózolása | 4MV - minden oldalon micro fózolt |
| Felületi hatás | Matt Stone Texture |
| Burkolat hordozó anyaga | SPC |
| Vízálló / nedvességálló | vízálló |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Klikkrendszer | I4F with Drop Lock |
| Lerakási mód | úsztatott |
| Garancia | 15 év |
| Márka | HB COMPOSITE |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 627 mm |
| Csomagolási szélesség | 316 mm |
| Csomagolási magasság | 55 mm |
| Súly | 19.25 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!