HB Hibrid polimer ragasztó fehér 290 ml/tubus
Kiszerelés 290 ml |
|
| Cikkszám: | ACHPL0029 |
| Gyártó: | HB Composite |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 1.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Márka | HB COMPOSITE |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 70 mm |
| Csomagolási szélesség | 70 mm |
| Csomagolási magasság | 230 mm |
| Súly | 0.65 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!