HB Hibrid polimer ragasztó fehér 5 kg/vödör
Kiszerelés 5 kg |
|
| Cikkszám: | ACHPL5000 |
| Gyártó: | HB Composite |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 1.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Márka | HB COMPOSITE |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 170 mm |
| Csomagolási szélesség | 170 mm |
| Csomagolási magasság | 260 mm |
| Súly | 5.20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!