LUNART Alma egymedencés gránit mosogató, Grey - kis esztétikai hibával
| Cikkszám: | OUT2022_273 |
| Gyártó: | LunArt |
| Központi raktár: | Elfogyott |
| Mintatermi raktár: | Elfogyott |
| Külső raktár: | Elfogyott |
| Reviczky raktár: | Utolsó 1 db raktáron |
| A vételár a szifont és a szűrőkosarat nem tartalmazza! | |
| Szállítási díj: | 8.790 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 525 x 483 x 204 mm |
| Medence mélység besorolás | 200 mm felett |
| Anyaga | öntött gránit |
| Rögzítési mód | beépíthető |
| Forma szerinti besorolás | kerek |
| Nyílás a csaptelephez | könnyített csaptelep nyílás |
| Mosogató tájolása | nem kell tájolni |
| Mosogató típusa | egymedencés mosogatók |
| Lefolyó kialakítása | 3,5" kerek |
| Túlfolyó | túlfolyóval |
| Felület megjelenése | selyemfényű felület |
| Garancia | 10 év |
| Márka | LUNART |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 650 mm |
| Csomagolási szélesség | 560 mm |
| Csomagolási magasság | 245 mm |
| Súly | 8.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!