LUNART Amina kád, fényes RAL 6036 - Pearl Opal Green
| Cikkszám: | 5999123012975 |
| Gyártó: | LunArt |
| Központi raktár: | Elfogyott |
| Mintatermi raktár: | Utolsó 1 db raktáron |
| Külső raktár: | Utolsó 1 db raktáron |
| Reviczky raktár: | Elfogyott |
|
A házhozszállítás feltételeiről kérlek érdeklődj az ügyfélszolgálatnál! Csak a készlet erejéig elérhető! |
|
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 1800 x 800 x 600 mm |
| Anyaga | öntött márvány |
| Kád űrmérték | kb. 235 liter |
| Forma szerinti besorolás | ovális |
| Túlfolyó | belső túlfolyóval |
| Garancia | 10 év |
| Márka | LUNART |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 2000 mm |
| Csomagolási szélesség | 1000 mm |
| Csomagolási magasság | 800 mm |
| Súly | 231.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!