LUNART Carl egymedencés gránit mosogató, Pearl White
| Cikkszám: | 5999123000330 |
| Gyártó: | LunArt |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Utolsó 1 db raktáron |
| Reviczky raktár: | 19 db raktáron |
|
A vételár a szifont és a szűrőkosarat nem tartalmazza! Csak a készlet erejéig elérhető! |
|
| Szállítási díj: | 8.790 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 446 x 202 mm |
| Medence mélység besorolás | 200 mm felett |
| Anyaga | öntött gránit |
| Rögzítési mód | beépíthető |
| Forma szerinti besorolás | kerek |
| Nyílás a csaptelephez | könnyített csaptelep nyílás |
| Mosogató tájolása | nem kell tájolni |
| Mosogató típusa | egymedencés mosogatók |
| Lefolyó kialakítása | 3,5" kerek |
| Túlfolyó | túlfolyóval |
| Felület megjelenése | selyemfényű felület |
| Garancia | 10 év |
| Márka | LUNART |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 570 mm |
| Csomagolási szélesség | 570 mm |
| Csomagolási magasság | 285 mm |
| Súly | 7.25 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!