LUNART Clever Comfort perem nélküli fali WC intelligens ülőkével, Glossy White
| Cikkszám: | 5999123019622 |
| Gyártó: | LunArt |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Utolsó 1 db raktáron |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 13.590 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 360 x 575 x 360 mm |
| Anyaga | kerámia |
| Márka | LUNART |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 590 mm |
| Csomagolási szélesség | 380 mm |
| Csomagolási magasság | 380 mm |
| Súly | 25.40 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!