LUNART Lovely akril kádhoz előlap - balos
| Cikkszám: | 5999123011503 |
| Gyártó: | LunArt |
| Központi raktár: | Elfogyott |
| Mintatermi raktár: | Utolsó 1 szett raktáron |
| Külső raktár: | Utolsó 1 szett raktáron |
| Reviczky raktár: | Elfogyott |
|
A házhozszállítás feltételeiről kérlek érdeklődj az ügyfélszolgálatnál! Csak a készlet erejéig elérhető! |
|
| Szállítási díj: | 2.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 1850 x 570 x 50 mm |
| Anyaga | akril |
| Garancia | 5 év |
| Márka | LUNART |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 1870 mm |
| Csomagolási szélesség | 590 mm |
| Csomagolási magasság | 70 mm |
| Súly | 2.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!