LUNART Ophelia kád, fényes fehér
| Cikkszám: | 5999123007124 |
| Gyártó: | LunArt |
| Központi raktár: | Elfogyott |
| Mintatermi raktár: | Utolsó 1 db raktáron |
| Külső raktár: | Utolsó 1 db raktáron |
| Reviczky raktár: | Elfogyott |
|
A házhozszállítás feltételeiről kérlek érdeklődj az ügyfélszolgálatnál! Csak a készlet erejéig elérhető! |
|
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 1750 x 805 x 640 mm |
| Anyaga | öntött márvány |
| Kád űrmérték | kb. 220 liter |
| Forma szerinti besorolás | oroszlánlábas |
| Túlfolyó | túlfolyóval |
| Garancia | 10 év |
| Márka | LUNART |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 2000 mm |
| Csomagolási szélesség | 1000 mm |
| Csomagolási magasság | 800 mm |
| Súly | 150.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!