LUNART SAFE HOME Probiotic általános tisztító- és felmosószer 750 ml
Kiszerelés 750 ml |
|
| Cikkszám: | 5999123016928 |
| Gyártó: | LunArt |
| Központi raktár: | 51 db raktáron |
| Mintatermi raktár: | 293 db raktáron |
| Külső raktár: | 12 db raktáron |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
|
A LUNART SAFE HOME PROBIOTIC organikus, környezet- és emberbarát általános tisztító- és felmosószer egy multifunkcionális tisztítószer, mellyel könnyedén eltávolíthatod a különféle felületi szennyeződéseket. Amíg a benne található enzimek lebontják a szerves anyagokat, addig a probiotikus baktériumok hosszantartó tisztaságot eredményeznek. |
|
| Szállítási díj: | 1.990 Ft |
Használati utasítás
- permetezz körülbelül 4-5 fújásnyi LUNART SAFE HOME PROBIOTIC általános tisztító- és felmosószert 4-5 liter vízbe
- töröld át a megtisztítani kívánt felületet és hagyd megszáradni.
A terméket használhatod kézi takarításnál, illetve felmosás esetén is.
Leírás és Paraméterek
| Márka | LUNART |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 50 mm |
| Csomagolási szélesség | 110 mm |
| Csomagolási magasság | 290 mm |
| Súly | 0.80 kg |
| Összetétel | Nemionos felületaktív anyagok < 5%, enzimek < 5%, tartósítószer (Tetrametilol-acetilén-diurea) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!