Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 5000 x 1000 mm |
| Anyaga | poliuretán |
| Kiszerelési egység | tekercs |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Vastagság | 3 mm |
| Alkalmazkodókészség (PC) | < 2,3 mm |
| Nyomószilárdság (CS) | < 100 [kPa] |
| Hangtompítás (IS) | < 21 dB |
| Visszavert hangcsillapítás (RWS) | < 30 % |
| Hőszigetelő képesség (TR) | < 0,01 m2 K/W |
| Páragátló (SD) | > 150 m |
| Márka | ARBITON |
| Csomagolási egység | tekercs |
| Csomagolási hosszúság | 1060 mm |
| Csomagolási szélesség | 150 mm |
| Csomagolási magasság | 150 mm |
| Raklap mennyiség | 40 tekercs |
| Súly | 13.23 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!