OMUR univerzális tipli csomag
Kiszerelés 30 db |
|
| Egységár: | 2.490,00 Ft/csomag |
| Cikkszám: | 820006 |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 7.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Márka | OMUR |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 175 mm |
| Csomagolási szélesség | 100 mm |
| Csomagolási magasság | 10 mm |
| Súly | 0.06 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!