Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 25 mm |
| Anyaga | teflon |
| Márka | HARO |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 25 mm |
| Csomagolási szélesség | 25 mm |
| Csomagolási magasság | 5 mm |
| Súly | 0.03 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!