RamonSoler Univerzális zuhanyrúd állítható rögzítéssel 65 cm, Chrome
| Cikkszám: | 99Z307769 |
| Gyártó: | Ramonsoler |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Utolsó 2 db raktáron |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 2.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 650 mm |
| Anyaga | sárgaréz |
| Garancia | 3 év |
| Márka | RAMONSOLER |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 680 mm |
| Csomagolási szélesség | 100 mm |
| Csomagolási magasság | 50 mm |
| Súly | 1.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!