REGINOX Houston 50x40 rozsdamentes mosogató, Inox
| Cikkszám: | R32855 |
| Gyártó: | Reginox |
| Központi raktár: | Elfogyott |
| Mintatermi raktár: | Utolsó 2 db raktáron |
| Külső raktár: | Elfogyott |
| Reviczky raktár: | Elfogyott |
|
A vételár a szifont és a szűrőkosarat nem tartalmazza! Csak a készlet erejéig elérhető! |
|
| Szállítási díj: | 8.790 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 540 x 440 x 200 mm |
| Medence mélység besorolás | 200 mm alatt |
| Anyaga | rozsdamentes acél |
| Rögzítési mód | a munkalapra illeszthető |
| Rögzítési mód2 | a munkalap síkjába illeszthető |
| Forma szerinti besorolás | szögletes |
| Nyílás a csaptelephez | nincs csaptelep nyílás |
| Mosogató tájolása | nem kell tájolni |
| Mosogató típusa | egymedencés mosogatók |
| Lefolyó kialakítása | 3,5" - medence anyagából préselve |
| Túlfolyó | túlfolyóval |
| Felület megjelenése | selyemfényű felület |
| Garancia | lifetime |
| Márka | REGINOX |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 600 mm |
| Csomagolási szélesség | 500 mm |
| Csomagolási magasság | 280 mm |
| Súly | 5.95 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!