REGINOX New York 40x40 rozsdamentes mosogató, Gun Metal Silver
| Cikkszám: | R35115 |
| Gyártó: | Reginox |
| Központi raktár: | Elfogyott |
| Mintatermi raktár: | Utolsó 1 db raktáron |
| Külső raktár: | Utolsó 1 db raktáron |
| Reviczky raktár: | Elfogyott |
|
A vételár a szifont és a szűrőkosarat nem tartalmazza! Csak a készlet erejéig elérhető! |
|
| Szállítási díj: | 8.790 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 440 x 440 x 180 mm |
| Medence mélység besorolás | 200 mm alatt |
| Anyaga | rozsdamentes acél |
| Rögzítési mód | a munkalapra illeszthető |
| Rögzítési mód2 | a munkalap síkjába illeszthető |
| Forma szerinti besorolás | szögletes |
| Nyílás a csaptelephez | nincs csaptelep nyílás |
| Mosogató tájolása | nem kell tájolni |
| Mosogató típusa | egymedencés mosogatók |
| Lefolyó kialakítása | 3,5" - medence anyagából préselve |
| Túlfolyó | túlfolyóval |
| Felületkezelés | PVD bevonat |
| Felület megjelenése | selyemfényű felület |
| Garancia | 3 év |
| Márka | REGINOX |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 585 mm |
| Csomagolási szélesség | 485 mm |
| Csomagolási magasság | 234 mm |
| Súly | 6.42 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!