Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 5300 x 1180 mm |
| Anyaga | XPS |
| Kiszerelési egység | csomag |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Vastagság | 1,5 mm |
| Alkalmazkodókészség (PC) | < 1 mm |
| Nyomószilárdság (CS) | < 400 [kPa] |
| Hangtompítás (IS) | < 19 dB |
| Visszavert hangcsillapítás (RWS) | 60% |
| Hőszigetelő képesség (TR) | < 0,04 m2 K/W |
| Páragátló (SD) | > 150 m |
| Márka | ARBITON |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 1200 mm |
| Csomagolási szélesség | 270 mm |
| Csomagolási magasság | 50 mm |
| Raklap mennyiség | 63 tekercs |
| Súly | 2.11 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!