Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 18 x 18 x 112 mm |
| Anyaga | MDF |
| Márka | ARBITON |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 160 mm |
| Csomagolási szélesség | 110 mm |
| Csomagolási magasság | 30 mm |
| Súly | 0.16 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!