ARBITON WOODRIC ACOUSTIC SPC/vinyl vízálló padló, Windsor Oak
Burkolat vastagsága 5.3 mm |
|
Felhasználási terület W42 - ipari, közepes használatra |
|
Kiszerelés 2.235 m2 |
|
| Egységár: | 13.490,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 5905167858240 |
| Gyártó: | Arbiton |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
|
Az Arbiton Windsor Oak SPC vinyl padló ideális választás azok számára, akik tartós, vízálló padlót keresnek, amely egyszerűen telepíthető és könnyen karbantartható. A sötét tölgyfa minta meleg és elegáns megjelenést biztosít, miközben az SPC padlók garantálják a hosszú élettartamot. Fedezze fel a Windsor Oak-ot, és adjon otthonának stílust és kényelmet! |
|
| Szállítási díj: | 10.589 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Lapméret | 1220 x 229 mm |
| Kopóréteg | 0.55 mm |
| Lap / csomag | 8 db |
| Burkolat fózolása | 4V - minden oldalon fózolt |
| Felületi hatás | Natural Pore / autentikus fa dekor hatású |
| Burkolat hordozó anyaga | SPC |
| Vízálló / nedvességálló | vízálló |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Csúszásgátló felület | DS |
| Tűzállósági teljesítmény | Bfl-s1 |
| Klikkrendszer | 2G välinge |
| Lerakási mód | úsztatott |
| Hangtompítás (IS) | 21 dB |
| Garancia | 20 év |
| Márka | ARBITON |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 1235 mm |
| Csomagolási szélesség | 240 mm |
| Csomagolási magasság | 45 mm |
| Raklap mennyiség | 42 csomag |
| Súly | 18.77 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!