AGT EFFECT PREMIUM 12/33 4V Ural laminált padló PRK907
Burkolat vastagsága 12 mm |
|
Felhasználási terület W33 - közületi, intenzív használatra |
|
Kiszerelés 1.35 m2 |
|
| Egységár: | 8.290,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 120043579 |
| Gyártó: | AGT |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Csak raklapra rendelhető! | |
| Szállítási díj: | 10.589 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Lapméret | 1195 x 189 mm |
| Lap / csomag | 6 db |
| Burkolat fózolása | 4V - minden oldalon fózolt |
| Felületi hatás | Omnipore / természetes fa hatású |
| Burkolat hordozó anyaga | HDF |
| Vízálló / nedvességálló | vízálló 24 órán át |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Csúszásgátló felület | DS |
| Tűzállósági teljesítmény | Cfl-s1 |
| Klikkrendszer | L2C / Unilin |
| Lerakási mód | úsztatott |
| Garancia | 25 év |
| Márka | AGT |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 1220 mm |
| Csomagolási szélesség | 205 mm |
| Csomagolási magasság | 80 mm |
| Raklap mennyiség | 52 csomag |
| Súly | 13.38 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!