ARBITON Acrylic festhető akril 310 ml
Kiszerelés 310 ml |
|
| Cikkszám: | 5907584890193 |
| Gyártó: | Arbiton |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Utolsó 7 db raktáron |
| Szállítási díj: | 1.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Márka | ARBITON |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 210 mm |
| Csomagolási szélesség | 60 mm |
| Csomagolási magasság | 30 mm |
| Súly | 0.56 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!