CIFRE Alure Aqua Mate csempe 30x75
Burkolat vastagsága 8 mm |
|
Felhasználási terület beltéri |
|
Kiszerelés 1.575 m2 |
|
| Egységár: | 14.390,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 8445583445169 |
| Gyártó: | Cifre Cerámica |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 5.991 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Anyaga | kerámia |
| Lapméret | 300 x 750 mm |
| Lap / csomag | 7 db |
| Felület megjelenése | matt felület |
| Élképzés | rektifikált |
| Fagyállóság | fagyálló |
| Márka | CIFRE |
| Csomagolási egység | doboz |
| Csomagolási hosszúság | 305 mm |
| Csomagolási szélesség | 755 mm |
| Csomagolási magasság | 60 mm |
| Raklap mennyiség | 54 doboz |
| Súly | 21.28 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!