COEM Flow Mosaico Beige burkolólap 3x15
Felhasználási terület kül- és beltéri |
|
Kiszerelés 0.54 m2 |
|
| Egységár: | 51.590,01 Ft/m2 |
| Cikkszám: | SK2MS1R |
| Gyártó: | Ceramiche Coem |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 8.790 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Anyaga | gres porcelán |
| Kopásállóság | PEI4 |
| Lapméret | 300 x 300 mm |
| Lap / csomag | 6 db |
| Mozaik csempe mérete | 30 x 150 mm |
| Mozaik csempe alakja | egyedi |
| Felület megjelenése | mix felület |
| Élképzés | rektifikált |
| Fagyállóság | fagyálló |
| Márka | COEM |
| Csomagolási egység | doboz |
| Csomagolási hosszúság | 400 mm |
| Csomagolási szélesség | 400 mm |
| Csomagolási magasság | 60 mm |
| Súly | 8.40 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!