COEM Terrazzo Maxi Beton Nat./Ret. burkolólap 30x30
Burkolat vastagsága 9 mm |
|
Felhasználási terület kül- és beltéri |
|
Kiszerelés 1.08 m2 |
|
| Egységár: | 19.890,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | TZX300R |
| Gyártó: | Ceramiche Coem |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 13.590 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Anyaga | gres porcelán |
| Kopásállóság | PEI4 |
| Lapméret | 300 x 300 mm |
| Lap / csomag | 12 db |
| Felület megjelenése | matt felület |
| Élképzés | rektifikált |
| Fagyállóság | fagyálló |
| Csúszásgátló felület | R10 |
| Márka | COEM |
| Csomagolási egység | doboz |
| Csomagolási hosszúság | 400 mm |
| Csomagolási szélesség | 400 mm |
| Csomagolási magasság | 120 mm |
| Raklap mennyiség | 48 csomag |
| Súly | 21.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!