Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 2000 x 7500 mm |
| Anyaga | polietilén |
| Kiszerelési egység | csomag |
| Vastagság | 0,2 mm |
| Páragátló (SD) | 75 m |
| Márka | ARBITON |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 520 mm |
| Csomagolási szélesség | 310 mm |
| Csomagolási magasság | 30 mm |
| Raklap mennyiség | 800 csomag |
| Súly | 1.52 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!