DOLOMITE Oltre 1200 csúszásmentes zuhanytálca, Glossy White
| Cikkszám: | D123742 |
| Gyártó: | Ceramica Dolomite |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Utolsó 1 db raktáron |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Az akció a készlet erejéig, de legkésőbb 2025. február 28.-ig érvényes. | |
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 1200 x 900 x 43 mm |
| Zuhanytálca mélység | 43 mm |
| Anyaga | kerámia |
| Forma szerinti besorolás | szögletes |
| Garancia | 10 év |
| Márka | DOLOMITE |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 1250 mm |
| Csomagolási szélesség | 950 mm |
| Csomagolási magasság | 500 mm |
| Súly | 46.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!