Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 10 x 2700 mm |
| Anyaga | alumínium |
| Rögzítési mód | ragasztható |
| Burkolati profil színek | eloxált matt titán |
| Felület megjelenése | eloxált |
| Márka | PROFILPLUSZ |
| Csomagolási egység | szál |
| Csomagolási hosszúság | 2700 mm |
| Csomagolási szélesség | 10 mm |
| Csomagolási magasság | 10 mm |
| Súly | 0.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!