GROHE Silverflex zuhany gégecső 125 cm, Supersteel
| Cikkszám: | GR-28362dc1 |
| Gyártó: | Grohe |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 1.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 125 cm |
| Anyaga | műanyag |
| Márka | GROHE |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 2000 mm |
| Csomagolási szélesség | 500 mm |
| Csomagolási magasság | 100 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!