H2O Danuta 170x70 cm akril egyenes kád, fényes fehér
| Cikkszám: | 12058 |
| Gyártó: | H2O szaniter |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 2.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 1700 x 700 x 600 mm |
| Anyaga | akril |
| Kád űrmérték | kb. 180 l |
| Forma szerinti besorolás | szögletes |
| Túlfolyó | belső túlfolyóval |
| Garancia | 10 év |
| Márka | H2O |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 1750 mm |
| Csomagolási szélesség | 600 mm |
| Csomagolási magasság | 750 mm |
| Súly | 19.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!