HB AQUA PANELS SPC/vinyl vízálló fal- és padlóburkolat, Anthracite Stone UM
Burkolat vastagsága 4.5 mm |
|
Felhasználási terület W32 - közületi, közepes használat |
|
Kiszerelés 2.511 m2 |
|
| Egységár: | 19.490,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | ACP0100 |
| Gyártó: | HB Composite |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 5.991 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Lapméret | 2605 x 482 mm |
| Kopóréteg | 0.3 mm |
| Lap / csomag | 2 db |
| Burkolat fózolása | fózolatlan |
| Felületi hatás | Ultramatt |
| Burkolat hordozó anyaga | SPC |
| Vízálló / nedvességálló | vízálló |
| Padlófűtéshez / padlóhűtéshez | alkalmas |
| Klikkrendszer | Click 'N Screw |
| Lerakási mód | úsztatott |
| Garancia | 15 év |
| Márka | HB COMPOSITE |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 2625 mm |
| Csomagolási szélesség | 490 mm |
| Csomagolási magasság | 17 mm |
| Súly | 20.94 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!