HB SPC/vinyl vízálló fali panel, Black OSB Wood
Burkolat vastagsága 4.5 mm |
|
Kiszerelés 2.511 m2 |
|
| Egységár: | 56.308,24 Ft/m2 |
| Cikkszám: | ACDP03301001 |
| Gyártó: | HB Composite |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 2.990 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 2605 x 964 mm |
| Lapméret | 2605 x 482 mm |
| Kopóréteg | 0.4 mm |
| Lap / csomag | 2 db |
| Burkolat fózolása | 2MV - hosszanti oldalakon micro fózolt |
| Felületi hatás | Mineral / szabálytalan hatású |
| Felület megjelenése | matt felület |
| Burkolat hordozó anyaga | SPC |
| Vízálló / nedvességálló | vízálló |
| Klikkrendszer | Click 'N Screw |
| Lerakási mód | ragasztással |
| Garancia | 15 év |
| Márka | HB COMPOSITE |
| Csomagolási egység | csomag |
| Csomagolási hosszúság | 2615 mm |
| Csomagolási szélesség | 495 mm |
| Csomagolási magasság | 15 mm |
| Súly | 12.76 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!