Leírás és Paraméterek
| Profil színe | eloxált matt pezsgő |
| Teljes méret | 2500 x 30 x 13 mm |
| Anyaga | alumínium |
| Rögzítési mód | csavaros |
| Burkolati profil színek | eloxált matt pezsgő |
| Felület megjelenése | eloxált |
| Szélesség szerinti besorolás | 21 - 30 mm |
| Garancia | 1 év |
| Márka | PROFILPLAST |
| Csomagolási egység | szál |
| Csomagolási hosszúság | 2500 mm |
| Csomagolási szélesség | 30 mm |
| Csomagolási magasság | 20 mm |
| Súly | 0.68 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!