LUNART A Casa Ivory Nat./Ret. burkolólap 60x120
Burkolat vastagsága 9 mm |
|
Felhasználási terület beltéri |
|
Kiszerelés 1.44 m2 |
|
| Egységár: | 12.190,00 Ft/m2 |
| Cikkszám: | 5999123018021 |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 5.991 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Anyaga | gres porcelán |
| Lapméret | 600 x 1200 mm |
| Lap / csomag | 2 db |
| Felület megjelenése | matt felület |
| Élképzés | rektifikált |
| Fagyállóság | fagyálló |
| Márka | LUNART |
| Csomagolási egység | doboz |
| Csomagolási hosszúság | 1205 mm |
| Csomagolási szélesség | 605 mm |
| Csomagolási magasság | 30 mm |
| Raklap mennyiség | 36 csomag |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!