LUNART Amy R mosdó, fekete kvarc
| Cikkszám: | 5999123002693 |
| Gyártó: | LunArt |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| A vételár a szifont és a click-clack leeresztőt nem tartalmazza! | |
| Szállítási díj: | 8.790 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Teljes méret | 408 x 227 x 100 mm |
| Anyaga | kvarc |
| Rögzítési mód | pultra ültethető vagy dübellel falra szerelhető |
| Forma szerinti besorolás | szögletes |
| Nyílás a csaptelephez | van csaptelep nyílás |
| Túlfolyó | túlfolyó nélkül |
| Garancia | 10 év |
| Márka | LUNART |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 520 mm |
| Csomagolási szélesség | 340 mm |
| Csomagolási magasság | 160 mm |
| Súly | 7.80 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!