LUNART by HÜPPE Letta tolóajtó 2 részes, króm 1000x2000mm, átlátszó üveg vízlepergető bevonattal
| Cikkszám: | 5999123021632 |
| Gyártó: | LunArt |
| Központi raktár: | Rendelhető |
| Mintatermi raktár: | Rendelhető |
| Külső raktár: | Rendelhető |
| Reviczky raktár: | Rendelhető |
| Szállítási díj: | 5.991 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Üvegvastagság | 4 mm |
| Bevonat | vízlepergető |
| Teljes méret | 1000 x 2000 mm |
| Anyaga | üveg |
| Forma szerinti besorolás | szögletes |
| Garancia | 2 év |
| Márka | LUNART |
| Csomagolási egység | darab |
| Csomagolási hosszúság | 100 mm |
| Csomagolási szélesség | 1090 mm |
| Csomagolási magasság | 2140 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!